Corpul Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania - Filiala Maramures




                  *** Declaratia ce trebuie completata la depunerea expertizelor contabile, click aici

                    

        CECCAR  FILIALA MARAMURES 

GRAFICUL DE ESALONARE LUNARA  A CABINETELOR

PROGRAMATE AUDITULUI DE CALITATE   IN ANUL   2014

 

 

Nr crt

Denumirea cabinetului

Sectiunea din Tablou

Perioada programata

Observatii*

1

ANDREICA MARIA CODRUTA

 

II A

Februarie

 

2

AVRAM ALINA

 

II A

Februarie

 

3

BABOS LIDIA

 

II A

Februarie

 

4

BANDICIU BENE CORINA ANCA

 

II A

Februarie

 

5

BARBOIU MARINA

 

II A

Februarie

 

6

BENCZE MAGDOLNA

 

II A

Februarie

 

7

BRETAN ANTONELA

 

II A

Martie

 

8

BUD DOINA VERGINEA

 

II A

Martie

 

9

CIURE DORINA VALI

II A

Martie

 

10

COPANDEAN IULIU

 

II A

Martie

 

11

COSTINAS ANCA

 

II A

Martie

 

12

CRISAN ZAMFIRA

 

I

Martie

 

13

CUPSA ANDREEA

 

VI A

Aprilie

 

14

CURAC ELENA

 

II A

Aprilie

 

15

DUMITRESCU MARIANA

 

II A

Aprilie

 

16

GALUSINSCHI ARIADNE ADRIANA

 

II A

Aprilie

 

17

GAVRILAS ELENA CRISTINA

 

II A

Aprilie

 

18

HASMASAN MIHAELA CRISTINA

 

II A

Mai

 

19

HINCU A. LOREDANA SIMONA

 

II A

Mai

 

20

HODASZ MARGIT

 

II A

Mai

 

21

IENEI MIHAELA

 

II A

Mai

 

22

IGNAT GABRIELA FLORICA

 

II A

Mai

 

23

ILUC GABRIELA CERASELA

 

I

Iunie

 

24

IRIMUS RALUCA DANIELA

 

II A

Iunie

 

25

JILCA ANUTA

 

II A

Iunie

 

26

KOVACS OANA CRISTINA

 

II A

Iunie

 

27

LEORDEAN OANA

 

II A

Iunie

 

28

LEORDEAN SIMONA LAURA

 

I

Iulie

 

29

MARIS DOREL

 

Iulie

 

30

MOLDOVAN ADRIAN CRISTIAN

 

II A

Iulie

 

31

MOROSANU AURA NATALIA

 

Iulie

 

32

MORUTAN DIANA FLORENTINA

 

II A

Iulie

 

33

MURESAN CARMEN AURELIA

 

II A

August

 

34

NEMES ADRIANA ANGELA

 

II A

August

 

35

NITU MONICA IOANA

 

II A

August

 

36

ONA MIHAELA SIMONA MELANIA

 

II A

August

 

37

OROS DELIA GABRIELA

 

II A

Septembrie

 

38

PERTA ADRIAN

 

II A

Septembrie

 

39

PETRUT ANCUTA SIMONA

 

II A

Septembrie

 

40

PLESCAN GABRIELA

II A

Septembrie

 

41

POP CRISTINA NATALIA

 

II A

Septembrie

 

42

POP NICOLETA IOANA

 

II A

Octombrie

 

43

STET MIHAELA NICOLETA

 

II A

Octombrie

 

44

SURDU KATONA TIMEA NOEMI

 

II A

Octombrie

 

45

TANASE ROMANA SIMONA ALEXANDRA

 

II A

Octombrie

 

46

TEMIAN BOGDANA NICOLETA

 

II A

Octombrie

 

47

TULICI MARIA ALINA

II A

Noiembrie

 

48

VANCEA VICTORIA

 

II A

Noiembrie

 

49

VOICU MIRELA CORINA

 

II A

Noiembrie

 

50

VULTUR LOREDANA MARIANA

 

II A

Noiembrie

 

51

AMECONT SRL

 

Societate de expertiza contabila

Noiembrie

 

 

52

AE DEMIAN CONTAB SRL

 

Societate de expertiza contabila

Decembrie

 

53

T. M - V. SRL

 

Societate de expertiza contabila

Decembrie

 

54

TIC-TAC

 

Societate de expertiza contabila

Decembrie

 

55

ASR CONT SRL

 

Societate de expertiza contabila

Decembrie

 

 

 Director executiv,                                                                                  Auditor de calitate,

Dan Ioana                                                                                               Albisoru Simona

 

 

 

 

  

 

  

 





E-mail:

   © Corpul Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania, 2009