Corpul Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania - Filiala Maramures




                  *** Declaratia ce trebuie completata la depunerea expertizelor contabile, click aici

                    

CECCAR  FILIALA MARAMURES

 

 

 

GRAFICUL DE ESALONARE LUNARA  A CABINETELOR

PROGRAMATE AUDITULUI DE CALITATE   IN ANUL   2013

 

 

Nr crt

Denumirea cabinetului

Sectiunea din Tablou

Perioada programata

Observatii*

1

BOZANTAN ANAMARIA FLORENTINA

 

II A

Februarie

 

2

BOZGA DANIELA

 

II A

Februarie

 

3

BUD ANCUTA SIMINA

 

II A

Februarie

 

4

BUMBUC ALEXANDRU

II A

Februarie

 

5

BUMBUC MIHAELA

 

II A

Februarie

 

6

CHINCEA CRINA PETRINA

II A

Februarie

 

7

CHIOREAN OTILIA RODICA

 

II A

Martie

 

8

CIMPAN TEODORA

 

II A

Martie

 

9

CIOCAS VALERIA

 

II A

Martie

 

10

DANCI LENUTA

 

II A

Martie

 

11

DANCIU G. LENUTA

 

II A

Martie

 

12

DEBRECZENI EMOKE ERZSEBET

 

I

Martie

 

13

DEMETER IZABELA

 

VI A

Aprilie

 

14

DRAGOMIR CARMEN GABRIELA

 

II A

Aprilie

 

15

DUDAS LOREDANA LUCICA

 

II A

Aprilie

 

16

FILIP CAMELIA

 

II A

Aprilie

 

17

GAVA ANISOARA SORINA

 

II A

Aprilie

 

18

HEINZ HILDE

 

II A

Mai

 

19

HERTEG FLORINA

 

II A

Mai

 

20

HOSSU MARICICA

 

II A

Mai

 

21

MAN MARIUS ADRIAN

 

II A

Mai

 

22

MARIS LUCIA MARIA

 

II A

Mai

 

23

MAXIM MAGDALENA

 

I

Iunie

 

24

MURESAN I. MARIANA

 

II A

Iunie

 

25

OFIMES ANCA

 

II A

Iunie

 

26

OLAR GABRIELA SIMONA

 

II A

Iunie

 

27

PINTEA LIGIA

 

II A

Iunie

 

28

POP ANGELICA ANA

 

I

Iulie

 

29

POP DELIA SIMONA

 

II A

Iulie

 

30

RADAUCEANU CRISTINA GABRIELA

 

II A

Iulie

 

31

RUS IONUT HARALAMBIE

 

II A

Iulie

 

32

RUSU CARMEN VIORICA

 

II A

Iulie

 

33

SANDU AURORA

 

II A

August

 

34

SABOU CRISTINA ANGELICA

 

II A

August

 

35

SCHNEIDER MARTA ENIKO

 

II A

August

 

36

SFARCUS ADRIANA REGHINA

 

II A

August

 

37

SILAGHI FLORIN COSMIN

 

II A

August

 

38

SISERMAN SABIN ROMI

 

II A

Septembrie

 

39

STAIANOVICI GHIORGHE

 

II A

Septembrie

 

40

STEF SIMONA EUGENIA

 

II A

Septembrie

 

41

STURZ ANCUTA CRISTINA

 

II A

Septembrie

 

42

SUCIU ILBAN CARMEN

 

II A

Octombrie

 

43

TAMAS ETELKA

II A

Octombrie

 

44

TIMIS ILEANA

 

II A

Octombrie

 

45

TIVADAR IOANA

 

II A

Octombrie

 

46

TOHATAN ANA MARIA

 

II A

Octombrie

 

47

TRIFOI IOAN MIHAI

 

II A

Octombrie

 

48

VEZENTAN MARIA

 

II A

Noiembrie

 

49

SC ALFA CONSULTING SRL

Societate de expertiza contabila

Noiembrie

 

50

 SC A.F.A CLASS BUSINESS SRL

 

Societate de expertiza contabila

Noiembrie

 

 

51

 SC CAPITAL INITIAL SRL

 

Societate de expertiza contabila

Noiembrie

 

 

52

 SC EXPERT ACCOUNTING BUSINESS SRL

 

Societate de expertiza contabila

Noiembrie

 

53

SC EXPERT CONTA.COMAN-FELECAN SRL

 

Societate de expertiza contabila

Noiembrie

 

54

 SC FIN NEYCON SRL

 

Societate de expertiza contabila

Decembrie

 

55

SC TEAM CONTABEXPERT SRL

 

Societate de expertiza contabila

Decembrie

 

 

 

 

 

Director executiv,                                                                                  Auditor de calitate,

Dan Ioana                                                                                               Albişoru Simona

 

 

 

 

 

 

 

 





E-mail:

   © Corpul Expertilor Contabili si Contabililor Autorizati din Romania, 2009